Firma / O firmie >
AKTUALNOŚCI

26.11.2015

PGE Dystrybucja S.A., w wyniku postępowania przetargowego zawarła umowę z konsorcjum firm ADD Polska, ADD Production oraz ADD Bulgaria do realizacji zamówienia na wdrożenie pilotażowe systemu inteligentnego opomiarowania (AMI) w oddziałach Białystok i Łódź - obejmującego dostawę ponad 50 tysięcy inteligentnych liczników energii elektrycznej. Dzięki realizacji tego wdrożenia AMI, PGE zredukuje koszty operacyjne oraz zwiększy jakość dostaw energii.

more

10.01.2014

Partner ADD Polska - T-matic Systems S.A., należący do giełdowej GRUPY ARCUS i jeden z największych na polskim rynku dostawców inteligentnych rozwiązań IT, został przyjęty do międzynarodowego zrzeszenia promującego otwarty standard komunikacji w inteligentnych sieciach energetycznych, PRIME Alliance (PRIME = PoweRline Intelligent Metering Evolution), do którego należą czołowe, światowe firmy współtworzące inteligentne systemy pomiarowe.

more

04.02.2013

Partnerzy ADD Polska - konsorcjum Arcus i T -matic Systems (spółki zależnej Arcusa) zainstaluje 310 tys. inteligentnych liczników w technologii PRIME w ramach kolejnego etapu realizacji projektu inteligentnego opomiarowania w spółce. To największe tego typu wdrożenie w Polsce i jedno z największych w Europie.

more

O firmie

ADD GRUP jest firmą nowoczesną, zaawansowaną technologicznie, ciesząca się ponad 17 letnim doświadczeniem w odnoszeniu sukcesów na całym świecie. Firma liczy sobie 300 specjalistów oraz dysponuje zakładami produkcyjnymi wyposażonymi w najnowszy sprzęt pochodzący od najlepszych na świecie producentów.

Główny produkt ADD GRUP  - ADDAX IMS jest pakietem narzędzi sprzętowych oraz narzędzi oprogramowania zaprojektowanych w celu stworzenia zaawansowanych rozwiązań pomiarowych. ADDAX IMS obejmuje urządzenia o wysokiej dokładności pomiarowej, niezawodną sieć komunikacyjną, działającą w oparciu o otwarte standardy oraz komplet rozwiązań dla oprogramowania, oferujący pełną kontrolę systemu. Rozwiązania wykorzystywane przez ADD GRUP pozwalają na zintegrowanie urządzeń pomiarowych od dostawców będących stronami trzecimi, co z kolei pozwala na realizację pomiarów kilku rodzajów zasobów jednocześnie.

Wszystkie urządzenia ADDAX są produkowane w ścisłej zgodności z europejskimi oraz międzynarodowymi standardami co pozwala nam zaoferować naszym klientom otwarte, bezpieczne oraz interoperacyjne rozwiązania techniczne.

Innowacyjne podejście do procesu produkcyjnego, talent oraz bogate doświadczenie naszych specjalistów, programy odpowiedzialności społecznej, stała komunikacja z naszymi partnerami oraz klientami pomagają ADD GRUP iść z duchem czasu oraz oferować jedynie najlepsze rozwiązania w zakresie inteligentnego systemu pomiarowego. Wszystko to zostało w wysokim stopniu docenione przez setki przedsiębiorstw użyteczności publicznej oraz  ponad 1,3 miliona użytkowników końcowych na całym świecie, którzy już korzystają z rozwiązania ADDAX IMS, oferowanego przez ADD GRUP.

Misja
Na świecie, w którym energia odgrywa coraz bardziej znaczącą rolę, a jego pokolenie ma widoczny wpływ na środowisko, zarządzanie jej zużyciem staje się istotnym elementem nie tylko działalności Zakładów użyteczności publicznej, ale również naszego codziennego życia.

ADD GRUP tworzy oraz produkuje zaawansowane rozwiązania w zakresie urządzeń pomiarowych, które oferują Zakładom użyteczności publicznej dźwignie do efektywnego zarządzania zasobami oraz dostarcza użytkownikom końcowym niezbędne informacje w celu zmotywowania ich do odpowiedzialnej konsumpcji. Budujemy nasze produkty w oparciu o solidne fundamenty: wspólne wykorzystywanie naszej wiedzy, naszego doświadczenia oraz doświadczenia naszych klientów.

Wizja
Zaawansowane systemy pomiarowe są produktem stosunkowo nowym – obecne dzisiaj na rynku rozwiązania nie osiągnęły jeszcze etapu technologicznej dojrzałości i jest jeszcze dużo miejsca na rozwój oraz innowacje. Tworząc projekty naszego produktu mamy zamiar nie tylko odpowiadać na rzeczywiste wymogi rynku ale również przewidywać przyszłe potrzeby oraz problemy naszych klientów. Naszym zamiarem jest stworzenie produktu, który długo nie wyjdzie z użycia oraz będzie wystarczająco elastyczny aby można go było z łatwością dostosować do nowych wymagań.

Wartość firmy
Główną wartością naszej firmy są relacje z naszymi partnerami oraz klientami. Jesteśmy wdzięczni za wspólną wiedzę oraz doświadczenie, które uzyskujemy a inwestujemy tą wartość w nasze osiągnięcia.