Telephone

0 801 437 777

AKTUALNOŚCI

26.11.2015

PGE Dystrybucja S.A., w wyniku postępowania przetargowego zawarła umowę z konsorcjum firm ADD Polska, ADD Production oraz ADD Bulgaria do realizacji zamówienia na wdrożenie pilotażowe systemu inteligentnego opomiarowania (AMI) w oddziałach Białystok i Łódź - obejmującego dostawę ponad 50 tysięcy inteligentnych liczników energii elektrycznej. Dzięki realizacji tego wdrożenia AMI, PGE zredukuje koszty operacyjne oraz zwiększy jakość dostaw energii.

more

10.01.2014

Partner ADD Polska - T-matic Systems S.A., należący do giełdowej GRUPY ARCUS i jeden z największych na polskim rynku dostawców inteligentnych rozwiązań IT, został przyjęty do międzynarodowego zrzeszenia promującego otwarty standard komunikacji w inteligentnych sieciach energetycznych, PRIME Alliance (PRIME = PoweRline Intelligent Metering Evolution), do którego należą czołowe, światowe firmy współtworzące inteligentne systemy pomiarowe.

more

04.02.2013

Partnerzy ADD Polska - konsorcjum Arcus i T -matic Systems (spółki zależnej Arcusa) zainstaluje 310 tys. inteligentnych liczników w technologii PRIME w ramach kolejnego etapu realizacji projektu inteligentnego opomiarowania w spółce. To największe tego typu wdrożenie w Polsce i jedno z największych w Europie.

more

Strona główna

Obecnie rynek energii przechodzi decydującą transformację zmierzającą do kolejnego etapu rozwoju, który stawia przed nim takie cele jak wyższa efektywność infrastruktury, większa wydajność oraz bliższe współdziałanie wszystkich jego uczestników od wytwarzania aż po konsumpcję.

ADD GRUP powstała w celu opracowania skutecznych rozwiązań umożliwiających pełną kontrolę, zarządzanie infrastrukturą pomiarową oraz w celu wsparcia Zakładów Energetycznych przy stworzeniu niezawodnej platformy współpracy ze swoimi klientami oraz dostawcami. Nasz zespół, który liczy sobie ponad 300 pracowników z powodzeniem łączy w sobie zaawansowane umiejętności, profesjonalizm oraz wiedzę; a także jest oddany zadaniu tworzenia wartości na każdym etapie procesów zachodzących w firmie oraz przekształcania niniejszej wartości w nasze produkty a przez nie do przekazywania jej naszym klientom.

Doświadczenie naszej firmy obejmuje 17 lat udanej oraz bliskiej współpracy z naszymi klientami. Stosujemy najnowocześniejsze na rynku osiągnięcia oraz wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, co pomaga nam stworzyć niezawodne rozwiązania, które długo jeszcze nie wyjdą z użycia.

Główny produkt ADD GRUP  - ADDAX IMS jest pakietem narzędzi sprzętowych oraz narzędzi oprogramowania zaprojektowanych w celu stworzenia zaawansowanych rozwiązań pomiarowych. ADDAX IMS obejmuje urządzenia o wysokiej dokładności pomiarowej, niezawodną sieć komunikacyjną, działającą w oparciu o otwarte standardy oraz komplet rozwiązań dla oprogramowania, oferujący pełną kontrolę systemu.

Rozwiązania wykorzystywane przez ADD GRUP pozwalają na zintegrowanie urządzeń pomiarowych od dostawców będących stronami trzecimi, co z kolei pozwala na realizację pomiarów kilku rodzajów zasobów jednocześnie.

Wszystkie urządzenia ADDAX są produkowane w ścisłej zgodności z europejskimi oraz międzynarodowymi standardami co pozwala nam zaoferować naszym klientom otwarte, niezawodne oraz interoperacyjne rozwiązania techniczne.

Innowacyjne podejście do procesu produkcyjnego, talent oraz bogate doświadczenie naszych specjalistów, programy odpowiedzialności społecznej, stała komunikacja z naszymi partnerami oraz klientami pomagają ADD GRUP iść z duchem czasu oraz oferować jedynie najlepsze rozwiązania w zakresie inteligentnego pomiarowania. Wszystko to zostało w wysokim stopniu docenione przez setki przedsiębiorstw użyteczności publicznej oraz  ponad 1,3 miliona użytkowników końcowych na całym świecie, którzy już korzystają z rozwiązania ADDAX IMS, oferowanego przez ADD GRUP.